Absolwenci programu ,,Rehabilitacja 25 plus" brali udział w zajęciach integracji sensorycznej.  Terapia Si to zespół działań - ćwiczeń, zabaw i aktywności, które mają za zadanie wyzwalanie konkretnych reakcji sensorycznych. Celem terapii jest kontrolowana stymulacja wszystkich systemów zmysłowych, która wpływa na poprawę funkcjonowania w sferze emocjonalnej i motorycznej.

Absolwenci ćwiczyli na trampolinie terapeutycznej według programu Sensi Jump. Podczas tych ćwiczeń stymulowano równowagę oraz regulowano układ nerwowy, wspomagany stymulacją  słuchową. Ćwiczyli również na platformie terapeutycznej oraz koniu terapeutycznym. Zastosowano też terapię słuchową, neuroakustyczny trening mózgu SAS.   Zajęcia  prowadzone w miłej atmosferze sprawiły, że absolwenci chętnie podejmowali aktywność zadaniową.