18 czerwca 2024 rokuuczestnicy programu „Rehabilitacja 25 plus” udali się na wycieczkę do Wrocławia, gdzie zwiedzili wrocławski rynek oraz Sky Tower.

Wrocław to miasto znane z bogatej historii i unikalnej architektury, ma bardzo popularne atrakcje. Jedną z nich jest Sky Tower, który niewątpliwie jest jednym z najważniejszych punktów turystycznych Wrocławia. Ten najwyższy budynek w mieście ma aż 212 metrów. Zrobił na absolwentach duże wrażenie.  Kolejnym punktem wycieczki był stary rynek. Absolwenci zwiedzali wrocławski rynek jednocześnie poszukując krasnali.

Krasnale, są nie tylko symbolem miasta, ale także obiektem ciekawości turystów i mieszkańców. Na samym rynku jest ich 60. Było to nie lada wyzwanie.

Na zakończenie uczestnicy udali się na pyszną pizzę do restauracji ,,Pizzatopia". Wycieczka była bardzo udana, uczestnicy wracali do domu zmęczeni,  ale bardzo zadowoleni.