24 lipca 2024 roku w Domu Kultury w Górze odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Górze.

W wydarzeniu uczestniczyli: Starosta Górowski Kazimierz Bogucki, Wicestarosta Ryszard Wawer oraz przedstawiciele samorządów: Burmistrz Miasta i Gminy Góra Tadeusz Juska, Zastępca Burmistrza Góry Piotr Iskra, Burmistrz Wąsosza Paweł Niedźwiedź, Wójt Gminy Niechlów Karol Czapla oraz Wójt Gminy Jemielno Anna Hrebenyk.

Podczas uroczystości wręczono odznaczenia oraz nominacje na wyższe stopnie służbowe.

Starosta Górowski Kazimierz Bogucki życzył policjantom z okazji ich święta zdrowia oraz satysfakcji z pełnionej misji. Pogratulował również odznaczonym i awansowanym policjantom.