Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górze

REKRUTACJA na rok szkolny 2021/2022

W roku szkolnym 2021/2022 proponujemy następujące profile kształcenia:

- humanistyczny - umożliwia podjęcie studiów na kierunkach filologicznych, psychologicznych, dziennikarskich, prawnych, artystycznych;

- lingwistyczny - szkoła współpracuje z największą na świecie organizacją AIESEC - rozwijającą potencjał językowy uczniów. Zajęcia prowadzone są w małych poziomowanych, międzyoddziałowych grupach.

- biologiczno - chemicznyumożliwia podjęcie studiów na uczelniach medycznych, przyrodniczych oraz kierunkach związanych z ochroną środowiska.

- geograficzno - turystyczny - umożliwia wybór i podjęcie studiów na uniwersytetach oraz uczelniach ekonomicznych, przyrodniczych i sportowych. Służy poszerzaniu wiedzy geograficznej i turystycznej, przeznaczony jest dla osób ciekawych świata przyrody i ludzi, pragnących poznawać oraz planować i organizować ciekawą turystykę i wypoczynek.

- informatyczno - matematyczny - umożliwia podjęcie studiów na uczelniach politechnicznych, kierunkach inżynierskich,  "ścisłych" uniwersyteckich.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Górze