Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza na webinarium „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów – czyli jak nie dać się okraść w Internecie”. Webinarium jest organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR oraz kampanii World Investor Week (WIW), we współpracy z Komendą Główną Policji.

Webinarium (spotkanie online) odbędzie się 7 października 2024 roku (12:00-14:20).

Celem webinarium jest zwiększenie świadomości w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców. W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Więcej informacji znajduje się na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.