Starosta Górowski Anna Kolibek oraz Wicestarosta Andrzej Rogala spotkali się z dyrektorami szkół i placówek oświatowych, kierownikiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, dyrektorami Urzędu Pracy oraz Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu.

Spotkanie miało charakter informacyjny o stanie, działalności i planach rozwoju jednostek podległych Powiatowi Górowskiemu. Reprezentanci jednostek przedstawili Staroście Górowskiemu charakterystykę placówek, obecną sytuację ze szczególnym uwzględnieniem procedur postępowania w trudnym czasie pandemii, realizacji zadań bieżących i planach na przyszłość. Pierwsze spotkanie po zniesieniu reżimu sanitarnego spotkało się z ogromną aprobatą uczestniczących. Pani Starosta zapewniła kadrę kierowniczą o woli współpracy na rzecz Powiatu Górowskiego.

Malwina Chruścicka

iodo@amt24.biz