Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Górze uprzejmie informuje, iż dysponuje jeszcze środkami finansowymi z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na dofinansowanie do przedmiotów ortopedycznych, środków pomocniczych i sprzętu rehabilitacyjnego oraz do likwidacji barier architektonicznych, technicznych i w komunikowaniu się na 2020 rok dla osób niepełnosprawnych.

W związku z powyższym istnieje jeszcze możliwość złożenia wniosku i otrzymania dofinansowania do w/w zadań w 2020 roku.
Wnioski można składać pocztą tradycyjną, drogą e-mailową, do skrzynki podawczej znajdującej się przed wejściem do siedziby PCPR w Górze (wyłącznie w godzinach urzędowania w poniedziałki od godz. 8.00-16.00, od wt.-pt. od godz. 7.00-15.00) lub osobiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności zasłaniania ust i nosa.
Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać pod nr tel. 65 65 00 999 lub złożyć zapytanie za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..