Moduł III programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” - wsparcie finansowe Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w związku z walką z koronawirusem.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Górze przypomina, iż wnioski w ramach Modułu III programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” można składać do 4 września 2020 roku i jest to termin ostateczny. Wnioski można składać poprzez System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON www.sow.pfron.org.pl, drogą pocztową lub elektronicznie tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jak również osobiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zasłaniania ust i nosa. Wzór wniosku należy pobrać ze strony Funduszu lub PCPR w Górze.
Rekomendujemy składanie wniosków przez system SOW – w obecnej sytuacji to najbezpieczniejsze rozwiązanie: bez wychodzenia z domu, bez kolejek i bez barier.
Możliwość złożenia wniosku w systemie SOW mają również osoby, które nie posiadają profilu zaufanego lub podpisu elektronicznego, wystarczy założyć konto w systemie.

Szczegółowe informacje dotyczące programu: www.pfron.org.pl

Wszelkich informacji udziela PCPR w Górze,

nr tel. 65 65 00 999 (sekretariat) lub 65 65 00 988.

iodo@amt24.biz