Anna Kolibek – Starosta Górowski oraz Andrzej Rogala – Wicestarosta Górowski spotkali się dziś z Michałem Andrasiewiczem z Biura Usług Inżynieryjno-Budowlanych z Wrocławia, który w imieniu firmy Chemeko-System, omówił szczegóły dotyczące rozpoczęcia prac remontowych pomieszczeń w budynku przy ulicy Armii Polskiej w Górze.

Przypomnijmy. Firma Chemeko-System zobowiązała się do przeprowadzenia remontu części budynku po byłym ośrodku zdrowia z przeznaczeniem na działalność ambulatorium oraz ratownictwa medycznego. Zostaną wykonane: ocieplenie ścian budynku i remont elewacji, wymiana stolarki okiennej, wiata parkingowa na potrzeby ratownictwa medycznego, remont pomieszczeń pod usługi medyczne oraz remont sanitariatów. Jeśli sytuacja epidemiczna nie pokrzyżuje planów to termin zakończenia prac upłynie 31 grudnia 2020 roku.