O bezpieczeństwie uczniów w czasie zbliżającego się roku szkolnego dyskutowali dziś uczestnicy spotkania, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Górze.

W naradzie udział wzięli: Anna Kolibek – Starosta Górowski, Andrzej Rogala – Wicestarosta Górowski, komisarz Daniel Panek – I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Górze, komisarz Agnieszka Połczyk – oficer prasowy KPP w Górze, Zbigniew Ćwiertniak z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Górze oraz dyrektorzy placówek oświatowych i przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Górze.

Wszystkie górowskie placówki oświatowe, dla których organem prowadzącym jest Powiat Górowski przygotowały niezbędne procedury funkcjonowania w okresie pandemii. Policja przeprowadzi w szkołach pogadanki i przedstawi uczniom zasady bezpieczeństwa w tym trudnym dla wszystkich czasie. Omówiono także zasady korzystania przez młodzież z Hali Arkadia podczas zajęć wychowania fizycznego.