Dzięki wspólnym działaniom Starosty Górowskiego – Anny Kolibek, Burmistrz Góry - Ireny Krzyszkiewicz oraz Prezesa Nowego Szpitala we Wschowie – Mirosława Sosny utworzono punkt pobrań Drive Thru, w którym są wykonywane badania na obecność koronawirusa.

Badania są refundowane przez NFZ.

Punkt, który działa od dziś, jest zlokalizowany przy Hali „Arkadia” w Górze, wjazd od strony ulicy Sportowej, a wyjazd na ulicę Szkolną (patrz załączona mapka), czynny codziennie od 8 do 13.

Z badania mogą skorzystać mieszkańcy, którzy otrzymają skierowanie od swojego lekarza rodzinnego, wyjeżdżający do sanatorium, posiadający skierowanie do hospicjum, zakładu opiekuńczo leczniczego albo DPS.

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerami telefonów: 504 897 632, 515 079 173