Tegoroczne, powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej w cieniu pandemii koronawirusa miały skromny, choć bardzo podniosły charakter. Anna Kolibek – Starosta Górowski, Andrzej Rogala – Wicestarosta Górowski, Wiesław Pospiech – Skarbnik Powiatu Górowskiego oraz Katarzyna Antolak – p.o. Naczelnik Wydziału Oświaty złożyli Pedagogom, Wychowawcom oraz wszystkim Pracownikom Oświaty gratulacje i życzenia.
Kwiaty oraz listy gratulacyjne odbierali: Magdalena Mielczarek – Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Górze, Ewa Gano – Dyrektor Zespołu Szkół w Górze, Krzysztof Mielczarek – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze, Bernard Bazylewicz – Dyrektor Powiatowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Górze oraz Justyna Dąbrowska – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wąsoszu.
Nagrodę Starosty Górowskiego za bardzo dobre wyniki w zakresie pracy dydaktycznej i wychowawczej otrzymali: Mirosław Wesołowski z LO w Górze, Inga Ozdoba-Stanek z ZS w Górze oraz Krzysztof Łomnicki z CKPiU w Górze.
- Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom oświaty składam jeszcze raz wyrazy uznania i życzenia zdrowia, uśmiechu, radości oraz satysfakcji z trudnej misji edukowania najmłodszych pokoleń naszej lokalnej, powiatowej społeczności – mówi Anna Kolibek – Starosta Górowski.