Zespół specjalistów Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Górze

zaprasza do korzystania ze wsparcia psychologicznego.

Nauczanie zdalne stwarza sporo problemów. Dzieci i młodzież, ale także ich rodzice, nierzadko odczuwają stres i frustrację. Dlategoteż, wychodząc naprzeciwPaństwa potrzebom uruchamiamy

Psychologiczne Centrum Wsparcia.

Codziennie specjaliści Poradni udzielają porad i konsultacji uczniom, rodzicom oraz nauczycielom.

Podczas dyżurów telefonicznych i online psycholodzy porozmawiają nie tylko o sytuacjach i kłopotach szkolnych, ale przede wszystkim o lękach i stresach związanych z szerzącą się pandemią.

Każdy rodzic, może otrzymać wskazówki/porady dotyczące postępowania z dziećmi, które znalazły się w nowej, nieznanej sobie sytuacji (brak zwykłych kontaktów z rówieśnikami, zabaw w przedszkolach, codziennej nauki w szkole, która zastąpiona została w sposób nagły nauką zdalną.

Zapraszamy do kontaktu z nami według poniższego harmonogramu.

Agnieszka Węgrzynowska-Rawluk

wtorek 8.00-10.00