Już drugi raz do Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu dotrze pomoc z Fundacji Biedronki z Poznania, która niesie wsparcie osobom starszym i przyczynia się do poprawy jakości ich życia.
Tym razem do DPS-u trafią środki ochrony osobistej: 1700 szt maseczek jednorazowych, 4800 rękawiczek lateksowych, 20 litrów płynu do dezynfekcji powierzchni, 1200 kapsułek do dezynfekcji, 7 kg proszku OMO i 112 opakowań chusteczek DADA. DPS otrzyma także produkty żywnościowe: herbaty, ciastka, tabliczki czekolady, pierniki w czekoladzie, ptasie mleczko i kawę oraz produkty higieny osobistej: żele pod prysznic i szampony.
- Wszystkie szczegóły przekazania wsparcia są już uzgodnione z Fundacją. Niebawem pomoc trafi do naszego domu we Wronińcu – mówi Piotr Grochowiak, dyrektor DPS we Wronińcu.