Dziś, 19 listopada 2020 roku w Naratowie odbył się odbiór robót zadania pod nazwą: Budowa i przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych wraz z zadrzewieniami przydrożnymi oraz likwidacja zbędnych dróg wraz z rekultywacją umożliwiającą uprawę mechaniczną gruntów w związku z realizacją projektu „Scalanie gruntów wsi Naratów, gmina Niechlów, powiat górowski”.

W odbiorze udział wzięli: Andrzej Rogala – Wicestarosta Górowski, Piotr Jankowski – Naczelnik Wydziału Geodezji i Katastru, Andrzej Maćkowiak – Naczelnik Wydziału Budownictwa, Architektury, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami, Agata Szmagaj-Wiśniewska – główny specjalista ds. zagospodarowania poscaleniowego, Józef Liniewicz – Inspektor Nadzoru Inwestorskiego, Krzysztof Fajkisz – Kierownik Budowy oraz Patryk Wolny – przedstawiciel społeczności lokalnej wsi Naratów.

Zadanie realizowało Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Spółka z o.o. z Wrocławia. Inwestorem jest Powiat Górowski. Całkowita wartość zadania to 3 453 840,00 zł. Powstały cztery odcinki dróg o łącznej długości 4,22 km.