która odbędzie się w dniu 30 listopada 2020 r. o godz. 1500

w sali narad nr 1 Starostwa Powiatowego w Górze przy ul. Mickiewicza 1.

W porządku obrad proponuję:

1. Otwarcie sesji.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z XX sesji Rady Powiatu Górowskiego.

4. Sprawozdanie z pracy Zarządu Powiatu Górowskiego w okresie międzysesyjnym.

5. Interpelacje i zapytania.

6. Przyjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Górowskiego na lata 2020 – 2038.

7. Przyjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Górowskiego na 2020 r.

8. Przyjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XVI/117/2020 Rady Powiatu Górowskiego z dnia 28 kwietnia 2020 r. w sprawie określenia zadań, na które przeznaczone zostaną środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2020 r.

9. Przyjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na najem lokalu użytkowego.

10. Przyjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Górowskiego.

11. Przyjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji.

12. Przyjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji.

13. Przyjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji.

14. Przyjęcie uchwały w sprawie likwidacji Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze.

15. Przyjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do Stowarzyszenia „Rzeczpospolita Samorządna”.

16. Przyjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr III/20/2018 Rady Powiatu Górowskiego z dnia 20 grudnia 2018 r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych działających na terenie powiatu górowskiego na okres od dnia 1 lutego 2019 r. do dnia 31 stycznia 2021 r.

17. Przyjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu współpracy Powiatu Górowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na 2021 r.

18. Przyjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi.

19. Przyjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Górowskiego na rok 2021.

20. Przyjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Powiatowego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie powiatu górowskiego”.

21. Przyjęcie uchwały w sprawie zasad i trybu przyznawania stypendium Zarządu Powiatu Górowskiego szczególnie uzdolnionym uczniom szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Górowski, osiągającym wybitne wyniki w nauce, artystyczne i sportowe.

22. Przyjęcie uchwały w sprawie zasad i trybu przyznawania stypendium Zarządu Powiatu Górowskiego dla słuchaczy szkół w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze, dla których organem prowadzącym jest Powiat Górowski, osiągającym wybitne wyniki w nauce.

23. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych realizowanych przez Powiat Górowski w roku szkolnym 2019/2020.

24. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.

25. Wolne głosy i wnioski.

26. Zakończenie obrad.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU