Sala gimnastyczna znajdująca się przy Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Górze  jest wyremontowana. Na tą inwestycję od dawna czekało wiele osób związanych z placówką.

Trwające prace remontowe parkietu w sali gimnastycznej znajdującej się przy Liceum Ogólnokształcącym im A. Mickiewicza w Górze dobiegły końca. W ramach podejmowanych działań dokonano całkowitego wzmocnienia parkietu - szlifowanie, cyklinowanie, a następnie pomalowano całą nawierzchnię sali.

W poprzednich latach sala gimnastyczna była gruntownie wymalowana. Po powrocie ze zdalnego nauczania, młodzież będzie mogła komfortowo oddawać się aktywności fizycznej. Warto podkreślić, że opisywana inwestycja jest kolejną w placówce edukacyjnej.

Organ prowadzący szkołę – Powiat Górowski systematycznie realizuje działania mające na celu modernizowanie budynków, w których uczy się i kształci młodzież.