Naukowcy z Uniwersytetu Wrocławskiego przyjeżdżają do Góry z serią zajęć kulturoznawczych dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego, zorganizowanych przez prof. dra hab. Piotra P. Chruszczewskiego. Dziś drugie spotkanie w górowskim liceum.

Organizatorzy żywią nadzieję, iż pozwolą one zaczerpnąć świeżego spojrzenia nowymi oczami i w nowych kolorach. Zgodnie z prawem cytatu, iż prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu, swoimi doświadczeniami i spojrzeniami podzielą się z uczniami szkół patronackich w czwartkowe popołudnia: dr Justyna Pilarska (Japonia) 28 stycznia 2021 r. o godzinie 14.00, dr Aleksandra Knapik (Malta) 4 lutego 2021 r. o godzinie 14.00.

tekst: Monika Piechota, Agata Figiel

fot.: Tomasz Hołod