W Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego trwa podsumowanie semestru, słuchacze rozliczają się z prac kontrolnych i przystępują do egzaminów kończących semestr. W tych zmaganiach uczestniczą słuchacze Szkół Policealnych w zawodach: technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik administracji i opiekun w Domu Pomocy Społecznej, a także słuchacze Liceum Ogólnokształcącego. Ogółem do egzaminów przystąpiło 136 osób.

Realizacja zajęć praktycznej nauki zawodu w formie stacjonarnej została wznowiona od 07.12.2020 r. Zajęcia odbywają się zgodnie z zaleceniami dotyczącymi obostrzeń w związku z COVID-19. W kształceniu biorą udział uczniowie z następujących klas: technikum mechaniczne, technikum budowlane, mechanik pojazdów samochodowych, murarz/tynkarz – ogółem w zajęciach uczestniczy 94 uczniów. Praktykanci z wymienionych klas zostali podzieleni na grupy liczące maksymalnie 5 osób, zatem w warunkach  bezpiecznych przygotowują się do egzaminów kwalifikacyjnych.

Rozpoczęły się zdalne kursy językowe. Obecnie trwa kurs języka angielskiego.