Wielkim sukcesem zakończyła się zorganizowana przy Liceum Ogólnokształcącym im. Adam Mickiewicza w Górze, akcja oddawania krwi w Górze. To już druga zbiórka tego życiodajnego płynu w tym roku w Górze. Organizatorem akcji była Starosta Górowski Anna Kolibek oraz Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz. Do mobilnego punktu poboru krwi, stojącego przed budynkiem górowskiego liceum zgłosiło się ponad 40 osób: 38 z nich zostało zarejestrowanych, 29 krwiodawców pozytywnie przeszło badania lekarskie i mogło oddać krew. W akcji uczestniczyli policjanci, pracownicy policji, jak i mieszkańcy powiatu górowskiego. Podczas akcji udało się zgromadzić aż 14,5 litra krwi.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim osobom, które w odruchu niesienia bezinteresownej pomocy bliźnim, przyłączyły się do akcji oddawania krwi. Widząc duże zainteresowanie mieszkańców Powiatu Górowskiego honorowym krwiodawstwem zapewniamy, że nie była to ostatnia tego typu akcja i niebawem zorganizujemy kolejne. Jeszcze raz wszystkim Państwu dziękujemy.