12 października 2021 odbyła się w Twardogórze największa jednodniowa impreza jaką w ciągu roku szkolnego organizuje SZS Dolny Śląsk w ramach współzawodnictwa sportowego szkół – Finał Sztafetowych Biegów Przełajowych. W kategorii Licealiady dziewcząt wystartowało 14 sześcioosobowych sztafet , które wcześniej zdobyły tytuły mistrzów powiatów Dolnego Śląska. Nasz powiat reprezentowała drużyna dziewcząt z Liceum Ogólnokształcącego w Górze. Pomimo bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych, po zaciętej walce w stojącej na wysokim poziomie sportowym rywalizacji drużyna górowskich licealistek zajęła VII miejsce.

Bezkonkurencyjna na trasie przełajów okazała się sztafeta dziewcząt z ZSO i MS ze Szklarskiej Poręby. Skład finałowej drużyny: Klaudia Rydełkiewicz, Julia Cymbalista, Julia Jasek, Hanna Cieśla, Julia Kasycz, Julia Konury, Marta Dokładańska, Wiktoria Gawia.

Małgorzata Dudzińska, Mariusz Dziewic