Dziś oficjalnie stanowisko dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Górze objęła Iwona Mazur. W obecności pracowników urzędu, akt powierzenia obowiązków odebrała od Starosty Górowskiego Urszuli Szmydyńskiej oraz Wicestarosty Górowskiego Andrzeja Rogali.

31 stycznia 2022 roku po wielu latach pracy w PUP w Górze na emeryturę odeszła dotychczasowa dyrektor placówki Barbara Murlik.

Starosta Górowski ogłosił więc nabór na stanowisko dyrektora PUP w Górze w terminie, by wyłoniona w drodze konkursu osoba mogła objąć stanowisko w dniu 1 lutego 2022 roku. Komisja konkursowa zarekomendowała Staroście Górowskiemu Iwonę Mazur, dotychczasową wicedyrektor PUP w Górze. Zarząd Powiatu Górowskiego uchwałą nr 9/2022 z dnia 31 stycznia 2022 roku podjął decyzję o zatrudnieniu Iwony Mazur na stanowisko dyrektora z dniem 1 lutego 2022 roku. Nowej szefowej PUP w Górze życzymy sukcesów zawodowych oraz udanej współpracy z Radą Powiatu Górowskiego i Zarządem Powiatu Górowskiego.