Zapraszamy uchodźców wojennych z Ukrainy – dorosłych, rodziców, dzieci i młodzieży do PCDNiPP-P w Górze pl. Bolesława Chrobrego 27 do bezpłatnego korzystania z pracowni komputerowej z dostępem do szerokopasmowego Internetu.

Oferujemy pomoc w wypełnianiu wniosków, dokumentów poprzez e-PUAP czy Internetowe Konto Pacjenta, można połączyć się z rodziną lub uczestniczyć w swojej lekcji online.

Do wykorzystania są komputery na parterze w Bibliotece oraz na I piętrze w godzinach od 8.00 do 16.00

Zapraszamy także do Poradni-Psychologiczno-Pedagogicznej – adres jak wyżej.

Інформація для біженців від війни з України - дорослих, батьків, дітей та молоді

Запрошуємо біженців війни з України – дорослих, батьків, дітей та підлітків до ПCДНіПП-П у Гурі пл. Болеслава Хробра 27

для безкоштовного користування комп’ютерним класом із доступом до широкосмугового Інтернету.

Ми пропонуємо допомогу в заповненні заяв та документів через e-PUAP або Інтернет-обліковий запис пацієнта, ви можете зв’язатися зі своєю сім’єю або взяти участь у онлайн-уроці.

Комп’ютери на першому та другому поверсі бібліотеки доступні для користування з 8.00 до 16.00.

Також запрошуємо до Психолого-педагогічної клініки – адреса вище.