Starosta Górowski Urszula Szmydyńska i Wicestarosta Górowski Andrzej Rogala na zaproszenie Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz wzięli udział w spotkaniu z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego Cezarym Przybylskim, przedstawicielami dolnośląskich instytucji otoczenia biznesu oraz lokalnymi przedsiębiorcami z powiatu górowskiego. Spotkanie odbyło się w ramach programu Dolnośląskie Śniadania Biznesowe dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Podczas spotkania zaprezentowane zostały: oferty nowego inkubatora przedsiębiorczości triQube tworzonego przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej, propozycje wsparcia dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w postaci dotacji, pożyczek i projektów, możliwości wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw w nowej perspektywie Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027, kwestie dotyczące propozycji dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców.