W niedzielę 16 kwietnia 2023 roku w Hali Arkadia w Górze odbył się turniej siatkówki w ramach Pucharu Dolnośląskiej Akademii Siatkówki Juniorów. Organizatorem zawodów był Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej. Współorganizatorami imprezy były Starosta Górowski Urszula Szmydyńska i Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz.

Do rywalizacji stanęły cztery drużyny: KPS Chełmiec Wałbrzych, KS Bielawianka Bester Bielawa, Chemeko System Gwardia Wrocław Academy oraz MKS Ikar Legnica. Otwarcia imprezy w imieniu Starosty Górowskiego i Burmistrz Góry dokonali: Wicestarosta Górowski Andrzej Rogala oraz Zastępca Burmistrza Góry Magdalena Głuszko. Zawody odbywały się w ramach programu Dolnośląska Akademia Siatkówki finansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Fot. P. Wróblewski