Starosta Górowski Urszula Szmydyńska oraz Wicestarosta Górowski Andrzej Rogala, wzięli dziś udział w otwarciu spotkania przedsiębiorców branży budowlanej z przedstawicielami firmy Naici Polska z zakresu nowych technologii w budownictwie.

Współorganizatorami spotkania byli: Powiatowy Urząd Pracy w Górze, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Górze oraz Zespół Szkół im. gen. S. Kaliskiego w Górze. Szkolenie odbyło się pod patronatem Starosty Górowskiego. Uczestnicy spotkania – przedsiębiorcy z powiatu górowskiego mogli się dowiedzieć o wprowadzanych na rynek nowych technologiach w budownictwie oraz wzięli udział w pokazie wykorzystania nowoczesnych materiałów, zaprezentowanych przez uczniów Technikum Budowlanego ZS w Górze pod okiem instruktorów firmy Naici Polska.