W związku z trwającymi na terenie Polski wojskowymi ćwiczeniami pod kryptonimem DRAGON-24 w ramach wspólnych ćwiczeń państw członkowskich NATO Steadfast Defender-24, w najbliższych dniach można spodziewać się obecności kolumn wojskowych (pojazdy kołowe i gąsienicowe) na drogach i utrudnień w ruchu. Kolumny będą eskortowane i zabezpieczane przez Żandarmerię Wojskową i pododdziały regulacji ruchu Wojska Polskiego we współpracy z Policją.

Dla zachowania prawidłowego systemu bezpieczeństwa i obronności naszego kraju rekomenduje się aby nie fotografować przemieszczających się wojsk i sprzętu wojskowego, nie przekazywać za pomocą komunikatorów takich zdjęć oraz nie udostępniać zdjęć wykonywanych przez innych.