21 maja 2024 roku odbył się I Turniej Sportowo-Edukacyjny „Wygram Zdrowie” zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Górze. W wydarzeniu, w imieniu Starosty Górowskiego Urszuli Szmydyńskiej udział wzięła Inspektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Aneta Kłak.

Uczniowie szkół podstawowych z terenu Powiatu Górowskiego uczestniczyli w turnieju piłki nożnej i quizie wiedzy. Mieli również możliwość odwiedzenia stanowisk edukacyjnych, które wystawili Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Górze, Nadleśnictwo Góra Śląska, Komenda Powiatowa Policji w Górze oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Górze.

I Turniej Sportowo-Edukacyjny „Wygram Zdrowie” odbył się w przyjaznej i radosnej atmosferze, łącząc sportową rywalizację z edukacją.