Stowarzyszenie „Odnowy Wsi Wroniniec” w ramach realizowanego projektu w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018 – 2030 „Wsparcie organizacji wolontariatu w NGO – WOW w NGO!” ogłasza konkurs na „Mini granty dla wolontariuszy.

Zainteresowani wolontariusze z naszego powiatu mogą ubiegać się o sfinansowanie ich inicjatywy wolontariackiej - kwota minimalna 500 zł maksymalna 600 złotych.

Mini granty są nową formą bezpośredniego wsparcia aktywnych wolontariuszy Programu Korpus Solidarności.

Jeżeli jesteś zainteresowany, prosimy o złożenie wniosku zgodnie z założeniami regulaminu.

tel. 697 472 494, 604 881 760

Regulamin Minigrantów