Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu przygotowuje się do opracowania i wdrożenia kolejnej "Strategii działania WFOŚiGW we Wrocławiu na lata 2025 - 2028". Strategia w swoim kształcie będzie zawierać wspólne założenia określone w przygotowywanej "Wspólnej Strategii Działania Narodowego Funduszu i wfośigw na lata 2025 - 2028" jak również wyznaczać swoje cele środowiskowe.

Aby działania podejmowane przez zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu były efektywne, konieczne jest określenie potencjału i potrzeb naszego regionu.

Prowadzone przez Państwa przedsiębiorstwa są ważną częścią funkcjonowania naszego województwa. Będąc ważnym uczestnikiem mającym wpływ na środowisko naturalne, liczymy że podzielą się Państwo z nami spostrzeżeniami dotyczącymi kształtowania polityki ekologicznej na terenie naszego województwa.

W tym celu zachęcamy Państwa do wypełnienie ankiety. Zebrane przy jej pomocy dane pozwolą nam na określenie działań krótko i długoterminowych w poszczególnych obszarach działania Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Aktualne informacje o etapie prac nad Nową Strategią działania znajdują się na Facebooku WFOŚIGW.

Ankieta przedsiębiorstwa