Zaproszenie na darmowe webinarium "Rozpoznanie chronionych gatunków roślin i zwierząt żyjących w Polsce" 23.08.2024 r. - Fundacja Polskie Lasy

Fundacja Polskie Lasy jest organizacją pozarządową i realizuje projekt pn. "„Wsparcie rozwoju instytucjonalnego oraz działań misyjnych Fundacji Polskie Lasy w zakresie działań na rzecz zrównoważonej gospodarki leśnej dla właścicieli lasów prywatnych i samorządów“.

W ramach niniejszego projektu, Fundacja Polskie Lasy zaprasza na darmowe webinarium pt. "Rozpoznanie chronionych gatunków roślin i zwierząt żyjących w Polsce", które poprowadzi mgr inż. Barbara Bator.

Podczas webinarium poznacie chronione gatunki roślin i zwierząt, zostaną omówione obowiązki właścicieli lasów w związku z obowiązującymi przepisami - w tym zostaną uwzględnione obowiązujące rozporządzenia. Ponadto zostaną omówione cechy diagnostyczne dla poszczególnych gatunków chronionych, a także poruszymy zakres wiedzy dotyczący zasięgów geograficznych występowania poszczególnych gatunków chronionych roślin ze względu na rodzaj środowisk, w których mogą występować.

💻 Webinarium odbędzie się 23 sierpnia 2024 r. o godzinie 11:00
📩 W celu wzięcia udziału prosimy o przesłanie maila ze zgłoszeniem na adres e-mail: ʙɪᴜʀᴏ@ғᴜɴᴅᴀᴄᴊᴀᴘᴏʟsᴋɪᴇʟᴀsʏ.ᴘʟ
Dla uczestników szkolenia zostaną wystawione certyfikaty uczestnictwa.
Biuro Fundacji Polskie Lasy

www.fundacjapolskielasy.pl