Samorząd Województwa Dolnośląskiego w zakresie pomocy przedsiębiorcom przygotował „Dolnośląski Pakiet Gospodarczy”

Jest to system pomocy dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorcom na Dolnym Śląsku. Wartość tego pakietu wynosi miliard złotych. Środki pochodzą przede wszystkim z funduszy europejskich. Pomoc oparta jest na dwóch filarach: finansowym i koordynacyjno-doradczym. Celem jest dotarcie do przedsiębiorców z szeroką ofertą działań osłonowych, pozwalających na zachowanie miejsc pracy i wsparcie funkcjonowania ich firm.

Szczegółowe informacje o programie znajdują się na stronie www.dolnoslaskipakiet.pl lub bezpośredni kontakt z Michałem Łosiem - kierownikiem ds. informacji tel. 606 256 114.