8 grudnia 2020 roku w Zespole Szkół w Górze dyrektor szkoły pani Ewa Gano dokonała uroczystego wręczenia dyplomów Milenie Kinasz z klasy II Technikum w zawodzie technik logistyk po gimnazjum oraz Nikoli Ulman klasa II Technikum w zawodzie technik ekonomista po szkole podstawowej  stypendystkom Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2020/2021.

Z powodu pandemii COVID -19 w tym roku nie było uroczystej gali organizowanej przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty pana Romana Kowalczyka, a dyplomy wyjątkowo zostały przesłane do szkoły. Spotkanie pani dyrektor z uczennicami odbyło się z zachowaniem szczególnych zasad sanitarno-epidemiologicznych.

Gratulujemy Milenie i Nikoli wyróżniających osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów.