W czasie epidemii, który jest bardzo trudnym okresem dla nas wszystkich, pracownicy i mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu  przekazują serdecznie podziękowania dla Fundacji Biedronki w Poznaniu, która podarowała w dniu 15 grudnia 2020 roku dary dla DPS-u w postaci maseczek jednorazowych, płynów dezynfekujących, proszku do prania, chusteczek Dada, żelu pod prysznic, szamponów i artykułów spożywczych.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaangażowanie i pomoc. Dzięki Fundacji Biedronki oraz wielu innych podmiotów wspierających DPS mieszkańcy i pracownicy wiedzą,  że nie są sami w trudnym momencie i mogą liczyć na organizacje i osoby, które doceniają ich pracę, zaangażowanie i chcą nieść pomoc. - dziękuję Piotr Grochowiak dyrektor Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu.