W tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia 2021 roku w nieco innych okolicznościach, bo w czasie pandemii. Jednak klimat, chęć pomocy i zaangażowanie pozostanie jak zawsze takie samo! Już teraz możemy przyłączyć się do pomocy. Jak to zrobić? Najprościej wejść na oficjalną stronę WOŚP www.wosp.org.pl i znaleźć wskazówki jak wpłacić określoną sumę przelewem online lub jak skontaktować się z lokalnym sztabem. Możemy również wysłać SMSa o treści "serce" pod numer 75 565 i w ten sposób dorzucić się do zbiórki. Co więcej, orkiestrowe puszki znajdziemy w sklepach sieci Lidl, a w dzień finału na ulicach na pewno spotkamy sporo wolontariuszy. Ponadto, w serwisie allegro wciąż możemy znaleźć mnóstwo wspaniałych aukcji charytatywnych. Mimo, że zorganizowanie imprez kulturalnych, sportowych i koncertów nie będzie w tym roku możliwe, to jednak zawsze warto pomóc. Można też dołączyć się do akcji organizowanych przez lokalne sztaby WOŚP w Górze, Wąsoszu czy Niechlowie. O Lokalnych inicjatywach i akcjach związanych z WOŚP będziemy Was informować.