Wystawa „Kto ty jesteś? - Polak mały"

Od 3 kwietnia do 5 listopada 2018 r. w ramach Powiatowych Obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości można oglądać w PCDNiPPP w Górze wystawę prac konkursowych III Powiatowego Konkursu Plastycznego dla przedszkolaków i uczniów klas I-III „Kto ty jesteś? – Polak mały”

Na wystawie, która została przygotowana w Powiatowym Centrum Doskonalenia i Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego z dumą prezentowane są prace plastyczne nagrodzone i wyróżnione w III Powiatowym Konkursie Plastycznym dla przedszkolaków i uczniów klas I-III pt. "Kto ty jesteś? - Polak mały". Konkurs skierowany do najmłodszych mieszkańców naszego powiatu pięknie wpisuje się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. Zainicjowany przez nauczycielki skupione w Powiatowym Zespole Edukacji Elementarnej – sieć współpracy i samokształcenia cieszył się dużym zainteresowaniem. W kategorii przedszkola wpłynęły - 72 prace, natomiast w kategorii klas I-III - 156. Liczby, ale przede wszystkim poziom prac mówią same za siebie. Mali twórcy stanęli na wysokości zadania. Mogą śmiało powiedzieć - "Jestem patriotą". Serdecznie zapraszamy do PCDN i PPP w Górze na tę pokonkursową wystawę.