4 listopada 2021 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze odbyło się spotkanie Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz z Posłem na Sejm RP Panem Przemysławem Czarneckim, w którym uczestniczyła Starosta Górowski Urszula Szmydyńska oraz Wicestarosta Andrzej Rogala.

Podczas spotkania poruszono tematy dotyczące bieżącej działalności samorządu, planów oraz realizowanych inwestycji, na które zostały pozyskane środki w ramach Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu „Polski Ład”.

Rozmawiano także o kolejnych naborach wniosków o dofinansowanie dla samorządów w ramach „Polskiego Ładu”.

Starosta Górowski wraz z Wicestarostą złożyła podziękowania Panu Posłowi Przemysławowi Czarneckiemu za współpracę i wspieranie Powiatu Górowskiego w pozyskiwaniu środków z rządowych funduszy, dzięki którym m.in. możliwe będzie przeprowadzenie inwestycji drogowych i oświatowych w zakresie wymiany instalacji elektrycznej w Zespole Szkół w Górze.