Z przyjemnością informujemy, że do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Finansach z Zespołu Szkół w Górze zakwalifikował się Filip Lubas – uczeń klasy czwartej technikum w zawodzie technik ekonomista.

W dniu 14 stycznia 2022 r. Filip dzielnie reprezentował naszą szkołę w II etapie   (okręgowym) Olimpiady Wiedzy o Finansach „FINANSOMANIA”. Zmagał się z trudnymi zagadnieniami teoretycznymi i praktycznymi w formie współzawodnictwa edukacyjnego.

„Finansomania” jest wspólną inicjatywą Narodowego Banku Polskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Opiekunem ucznia był nauczyciel przedmiotów ekonomicznych – Karolina Sidorowicz.

Gratulujemy Filipowi awansu i życzymy dalszych sukcesów w tej wymagającej wiedzy ekonomicznej olimpiadzie.