Punkt wymazowy w Górze przy ul. Armii Polskiej 8 (wjazd od ul. Tylnej) przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 13:30 oraz w soboty i niedziele od 7:30 do 9:30

Telefon kontaktowy w godzinach otwarcia punktu:
573 491 559

Pacjent, który otrzyma skierowanie na badanie w kierunku SARS-CoV-2 automatycznie zostaje zarejestrowany w systemie E-kolejka. System Ministerstwa Zdrowia wysyła SMS-a do pacjenta z numerem zlecenia oraz miejscem i terminem badania. Po otrzymaniu wiadomości pacjent powinien udać się na badanie we wskazanym miejscu i czasie. W otrzymanej wiadomości SMS znajduje się link do tzw. Indywidualnej Strony Pacjenta za pomocą, której można zaakceptować, odrzucić rekomendowaną wizytę albo wyszukać innego wolnego terminu lub miejsca badania.

Aby obsługa pacjentów przebiegała sprawnie, prosimy o zgłaszanie się na pobranie wymazu w godzinach wyznaczonych przez system elektronicznej rejestracji. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie, jeśli czas oczekiwania się wydłuża.