Starosta Górowski Urszula Szmydyńska wraz z Wicestarostą Andrzejem Rogalą podziękowali st. kpt. mgr Rafałowi Kaczmarkowi Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Górze oraz bryg. mgr Maciejowi Liśkiewiczowi - dowódcy Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej za każdą akcję, za każdego uratowanego człowieka i za nieustającą gotowość do działania. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze w obecności Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz oraz Zastępcy Burmistrz Góry Magdaleny Głuszko.

Kierujemy słowa uznania i podziękowania za pełną poświęcenia służbę i dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu górowskiego. Odejście na emeryturę oznacza koniec pewnego etapu, ale też początek nowego rozdziału. Niech ta emerytura będzie czasem zasłużonego odpoczynku, spełnienia marzeń i realizacji pasji.
Życzymy wszystkiego najlepszego!