Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele

Informujemy, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Górze w okresie ferii  działa bez ograniczeń, zgodnie z wewnętrznymi procedurami funkcjonowania w stanie epidemii SARS-CoV-2.

Na terenie Poradni odbywają się  badania diagnostyczne oraz prowadzona jest działalność terapeutyczna. Na Państwa wniosek istnieje również możliwość realizowania niektórych zadań poradni online.

Przypominamy, że w celu ułatwienia kontaktu z pracownikami Poradni utworzyliśmy Psychologiczne Centrum Wsparcia.

Codziennie nasi specjaliści udzielają porad i konsultacji uczniom, rodzicom oraz nauczycielom.  Podczas dyżurów telefonicznych psycholodzy porozmawiają nie tylko o sytuacjach i kłopotach szkolnych, ale przede wszystkim o lękach i stresach związanych z pandemią.

Każdy rodzic, może otrzymać wskazówki/porady dotyczące postępowania z dziećmi, które znalazły się w nowej, nieznanej sobie sytuacji (brak zwykłych kontaktów z rówieśnikami, zabaw w przedszkolach, codziennej nauki w szkole), która zastąpiona została nauką zdalną.

Psycholodzy pełnią dyżury pod numerami telefonów:  65 543 33 64  kom. 501 394 436

Zapraszamy również do skorzystania z usług naszej placówki w formie e-porad. W celu umożliwienia konsultacji udostępniono nowy adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ponadto przypominamy, że cały czas funkcjonuje bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. W odpowiedzi na zagrożenia wynikające ze stanu pandemii powstała też poradnia on-line „Zawsze jest jakieś wyjście” https://www.zawszejestjakieswyjscie.pl/, która rozpoczęła swoją działalność 1 stycznia 2021 r.

Zapraszamy do skorzystania przez uczniów w czasie ferii zimowych z pomocy psychologiczno - pedagogicznej w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Górze