19 października 2021 roku odbyła się uroczysta inauguracja obchodów Jubileuszu 60-lecia istnienia Szkoły. Uroczystego otwarcia cyklu wydarzeń związanych z upamiętnieniem rocznicy funkcjonowania Szkoły dokonała Dyrektor Szkoły Ewa Gano wraz ze Starostą Górowskim Urszulą Szmydyńską.

Od uroczystego odsłonięcia tablicy upamiętniającej 60 lat historii szkoły i posadzenia drzewa w uznaniu tradycji i osiągnięć placówki, rozpoczęto obchody poświęcone rocznicy placówki. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele kierownictwa szkoły, przewodniczący samorządu uczniowskiego oraz uczniowie i nauczyciele.

Z okazji Jubileuszu w szkole organizowane będą przez cały rok szkolny różne, tematycznie związane z rocznicą przedsięwzięcia, wystawy, konkursy i zawody sportowe.