Powiatowy Urząd Pracy w Górze w dniach 24 listopada, 01 oraz 07 grudnia 2022 roku gościł w swojej siedzibie Starszego Kaprala Krystiana Czerwińskiego, Starszego Szeregowego Damiana Szymańskiego oraz Starszego Szeregowego Sławomira Chłąd - żołnierzy 10 Brygady Kawalerii Pancernej. Przedstawiciele Mobilnego Zespołu Rekrutacyjnego w ramach spotkań indywidualnych oraz grupowych zachęcali do wstąpienia w szeregi Dobrowolnej lub Zawodowej Służby Wojskowej. Omówione szczegółowo zostały warunki pracy i płacy, zakwaterowania oraz wszelkie świadczenia dodatkowe wypłacane żołnierzom.

Osoby zainteresowane mogły na bieżąco zgłaszać chęć wstąpienia w szeregi Wojska Polskiego poprzez wypełnienie wniosku o powołanie. Serdecznie dziękujemy za przedstawione informacje, a potencjalnym kandydatom życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej.