Gminy
Góra, Wąsosz, Niechlów, Jemielno

3 marca w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Górze. Spotkanie miało charakter promocyjny, a jego celem było zachęcenie młodzieży do wiązania swoich planów życiowych z służbą w Policji. Spotkanie prowadził oficer Prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Górze podkom. Ariel Bujak oraz Pani Julia Iskra, ubiegłoroczna absolwentka naszej szkoły, obecnie będąca trakcie przyjęcia do Policji.

Nasi goście omówili krok po kroku jak wygląda rekrutacja. Podczas spotkania młodzież zadawała rozmaite pytania dotyczące służby, wynagrodzenia oraz studiów. Przypominamy, że osoby zainteresowane służbą w Policji mogą składać dokumenty aplikacyjne osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Górze przy ul. Podwale 26 lub w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w Wydziale Doboru i Szkolenia na ul. Połbina 1. Osoby zainteresowane służbą Policji mogą sprawdzić swoje umiejętności podczas zajęć sportowych przygotowujących kandydatów do testu sprawności fizycznej w Szkole Tenisa "AS" przy ul. Kazanowskiej 69 we Wrocławiu w każdy wtorek w godzinach 11.30-13.00 oraz na hali sportowej przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu w każdy piątek w godzinach 12.30-14.00. Serdecznie zapraszamy w szeregi górowskiej Policji. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr te. 478728209, i 478728208.

Placówka
STAROSTWO POWIATOWE W GÓRZE
ADRES
ul. Mickiewicza 1
56-200 Góra
telefon
65/544 39 00
fax
65/543 35 11
e-mail
sekretariat@powiatgora.pl
Inspektor Ochrony Danych
Tomasz Wadas
iodo@amt24.biz