W imieniu Starosty Górowskiego, Sekretarz Powiatu Piotr Wołowicz uczestniczył dziś w uroczystej zbiórce z okazji Święta Policji. W uroczystości w Domu Kultury w Górze udział wzięli także: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektor Mariusz Bużdygan, Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Burmistrz Wąsosza Paweł Niedźwiedź, Wójt Gminy Jemielno Anna Hrebenyk, Sekretarz Gminy Niechlów Danuta Nuckowska-Ciulak oraz Komendant Powiatowy Policji w Górze inspektor Jacek Gregor.

Zasłużeni funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Górze otrzymali nagrody, wyróżnienia i awanse na wyższe stopnie służbowe. Przedstawiciele samorządów wyróżnili i nagrodzili też pracowników cywilnych KPP w Górze.