Stowarzyszenie „Odnowy Wsi Wroniniec” w ramach realizowanego projektu  w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu  Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018 – 2030 „Wsparcie organizacji wolontariatu w NGO – WOW w NGO!” ogłasza konkurs na „Mini granty dla wolontariuszy” Zainteresowani wolontariusze z naszego powiatu mogą ubiegać się o sfinansowanie ich inicjatywy wolontariackiej do kwoty 600 złotych. Mini granty są nową formą bezpośredniego wsparcia aktywnych wolontariuszy Programu Korpus Solidarności.

Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w dniu 23.10.2023 o godz. 17.00 w Świetlicy Wiejskiej we Wronińcu.

kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 697 472 494; 604 881 760. Serdecznie zapraszamy!

Koordynatorzy Wolontariatu Stowarzyszenia Odnowy Wsi Wroniniec

Regulamin uczestnictwa