Starosta Górowski Urszula Szmydyńska oraz Wicestarosta Górowski Andrzej Rogala przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Wiesława Pospiecha podpisali dziś dwie umowy na realizację zadań inwestycyjnych.

Pierwsza umowa podpisana przez Danutę Miszczyk z firmy Drogtranz Sp. z o.o. z Góry dotyczy zadania pn. „Budowa drogi dla pieszych wraz z przejściem w ciągu drogi powiatowej nr 1114D w miejscowości Lubiel”. Koszt realizacji inwestycji to 384 815,96 zł.

Druga umowa podpisana przez Andrzeja Skoczylasa z firmy Przedsiębiorstwo Drogowo-Melioracyjne Drogomel A. Skoczylas – K. Głuszko z Góry dotyczy zadania pn.”Budowa drogi dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1076D wraz z przejściem dla pieszych w miejscowości Czernina”. Koszt realizacji inwestycji to 316 966,23 zł.

Obie inwestycje realizowane są w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.