Fundacja Pomocy Szkole im. E. Machniewicza, realizująca projekt „Nowatorski Oddział Różnorodnej Aktywności NORA w Górze” finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030 serdecznie zaprasza grupy wolontariuszy do składania wniosków o przyznanie środków na realizację minigrantów wolontariackich.

Na realizację swoich inicjatyw wolontariusze mogą otrzymać kwotę do 1 200,00 zł. Wnioski należy składać do 20 sierpnia 2024 r.

Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

1 - Regulamin Minigrantów

2 - Wniosek konkursowy na minigranty